Volej : 722-72-72-72

O nás

Pizzu rozvážíme již několik let. Zakládáme si na osobním přístupu k Vám a proto se snažíme, aby známé pořekadlo "Náš zákazník, náš pán" nebylo jen otřepané klišé. Naším cílem je Vám nabídnout poctivé služby za rozumné ceny. Pomocí našeho skvělého týmu se nám to daří a věříme, že pokud si u nás objednáte pizzu nebo jakékoliv jídlo z naší nabídky, tak budete spokojeni a rádi se k nám zase vrátíte.

V naší nabídce naleznete přes 50 druhů výborné pizzy, bramboráků a´la pizza a spoustu dalších dobrot. Nabídka jídel se neustále mění a proto si v ní něco dobrého najde úplně každý.

Samozřejmě, jsme také lidé a sem tam se nějaká ta chybička vloudí. Proto velice rádi uvítáme jakoukoliv Vaší připomínku, kterou nám můžete zaslat v sekci Kontakt. Věřte, že každou zprávou od Vás se velice seriózně zabýváme a snažíme se ji vyřešit tak, aby byli všichni spokojeni.

pizza rozvoz
2008 - Založení pizzaporuba.cz

Založili jsme firmu pro rozvoz pizzy. Sídlo je umístěno v Ostravě-Porubě (KD Poklad). Pečeme a rozvážíme pizzu k Vám v rámci obvodu Poruba. V nabídce je na výběr na 35 druhů hotové pizzy.

2009 - Rozšíření naší nabídky
2010 - Slož si vlastní pizzu
2011 - Objednej si nejen pizzu
2013 - Velké stěhování "1"
2014 - Pizza až k Vaším dveřím
2016 - Velké stěhování "2"
2018 - Nové www stránky
Nejdůležitější milníky PizzaPoruby.cz

2008Založení společnosti. Jako sídlo provozovny byly zvoleny vhodné prostory v KD Poklad.

2010V nabídce je možno si složit vlastní pizzu z pohodlí Vašeho domova.Tato služba si rychle získala Vaší oblibu.

2013Z důvodu rekonstrukce KD Poklad se stěhujeme do nových prostor na ul. Heyrovského 1725/7.

2016Stěhujeme se blíže k Vám na Hlavní třídu v Ostravě-Porubě. Nová kuchyně je zárukou kvality a také doba rozvozu se výrazně zkrátila.

2018Spuštíme nové www stránky www.pizzaporuba.cz. Nový design, jednodušší objednávání a platba kartou u rozvozce je samozřejmostí.

Zelená - dodání do 1 hodiny